Kancelaria Adwokacka Sławomir Derek

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Jesteś w Usługi > Obsługa przedsiębiorców

Obsługa przedsiębiorców

Email Drukuj PDF
Kancelaria DEREK świadczy kompleksowe usługi prawne w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Prawnicy kancelarii mają szerokie doświadczenie w zakresie doradztwa na rzecz podmiotów obrotu gospodarczego. Pomagamy naszym Klientom w negocjacjach z ich kontrahentami. Doradzamy w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań i struktury projektów, transakcji i operacji rozwijających lub zabezpieczających interesy Klienta. Pomagamy również naszym Klientom w przestrzeganiu i wypełnianiu wszelkich wymagań formalnoprawnych obowiązujących w poszczególnych obszarach działalności gospodarczej.

Dokonujemy analiz wszelkiego rodzaju zagadnień prawnych pojawiających się w obrocie gospodarczym. Weryfikując takie zagadnienia zwracamy szczególną uwagę na praktyczne uwarunkowania biznesu.
Opiniujemy i przygotowujemy od podstaw wszelkiego rodzaju projekty umów stosowanych w obrocie gospodarczym. Prace takie zawsze poprzedza rozpoznanie i prawidłowe zrozumienie rzeczywistych potrzeb i intencji Klienta.