Kancelaria Adwokacka Sławomir Derek

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Jesteś w Usługi

Usługi

Email Drukuj PDF
Kancelaria D│E│R│E│K świadczy usługi w zakresie kompleksowej obsługi przedsiębiorców we wszelkich formach organizacyjnych (spółek cywilnych lub spółek prawa handlowego, fundacji, stowarzyszeń, i inne) oraz stadiach rozwoju (od projektu powstania, poprzez przekształcenia, łączenia l likwidacje). Nasza praktyka dotyczy wszystkich gałęzi prawa w tym prawa cywilnego, gospodarczego, pracy, upadłościowego, administracyjnego. Doradzamy też w dziedzinie obrotu nieruchomościami, własności intelektualnej oraz nieuczciwej konkurencji. Reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach sądowych i arbitrażowych w sprawach cywilnych, karnych i administracyjnych. Zapewniamy usługi z wykorzystaniem najwyższego poziomu wiedzy i doświadczenia zawodowego.
Dużą wagę przywiązujemy do informowania naszych Klientów o czynnościach podejmowanych w sprawach, które prowadzimy. Przygotowujemy i przedstawiamy opinie i informacje prawne oraz dokumentację prawną w językach polskim oraz angielskim, z uwzględnieniem regulacji prawa krajowego i międzynarodowego, jak również znajomości rynkowych uwarunkowań biznesu.
Bez względu na rodzaj i zakres świadczonej pomocy prawnej, dostosowujemy nasze działania do specyfiki każdego konkretnego zlecenia oraz utrzymujemy w ścisłej poufności wszelkie przekazane nam informacje i dane.
Jesteśmy elastyczni w ustaleniach wynagrodzenia za naszą pracę. Staramy się je optymalizować pod kątem określonych potrzeb, oczekiwań i możliwości każdego Klienta. Wszystkim Klientom zapewniamy czytelny schemat kosztów w każdej prowadzonej przez nas sprawie.
Przy świadczeniu usług Kancelaria współpracuje z kancelariami notarialnymi, doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, rzeczoznawcami i biegłymi z różnych dziedzin, rzecznikami patentowymi i tłumaczami językowymi, w tym tłumaczami przysięgłymi.